Z Hronova nevezeme ani bod

VK Hronov - Volejbal Plzeň 3:1 (25:23, 25:21, 23:25, 25:13)
Tento víkend nás čekalo náročné utkání proti týmu Hronova. Náročné nebylo jen fyzicky, ale i psychicky. Oba dva dny nám vypomáhaly Kačka Šulistová a Verča Vítová z týmu juniorek a byly nám velkou pomocí. V pátek jsme do zápasu nastoupily bojovně. Praly jsme se o každý míč, snažily se soustředit jen na volejbal a ne na nesportovní chování fanoušků. Do koncovky jsme vstoupily s náskokem pár bodů, ale bohužel jsme náskok neudržely a první set prohrály. Druhý set vypadal velmi podobně, tahaly jsme se o každý balon, ale bohužel vítězství připadlo opět na stranu Hronova. Třetí set se štěstí konečně otočilo na naší stranu a vyhrály jsme. Bohužel jsme vítěznou vlnu neudržely a nakonec prohrály 1:3.

VK Hronov - Volejbal Plzeň (25:17, 25:9, 25:17)
V sobotu jsme do zápasu nevstoupily úplně nejlíp. Přihrávka se nám bohužel nedařila tak jako v pátek a na útoku jsme se také trápily. To nám sebralo sebevědomí, přestaly jsme hrát jako tým a tím pádem prohrály všechny 3 sety.