Vánoční nadílka v podobě 6 bodů

Volejbal Plzeň - Volejbal Rudolfov (25:23, 25:16, 25:9)
Naším posledním letošním soupeřem byl Rudolfov. Celý týden jsme se na zápasy poctivě připravovali, věděli jsme, že se nám případné body započítají do tabulky v další fázi soutěže. Do zápasu jsme vstoupili výborně, především zásluhou obrany v poli i na síti. V koncovce prvního setu jsme lehce zaváhali na útoku, ale rychle jsme se oklepali a set získali. Zbytek utkání už byl čistě v naší režii, a proto jsme zvítězili jasně poměrem 3:0.

Volejbal Plzeň - Volejbal Rudolfov (25:20, 25:18, 25:21)
Sobotní utkání jsme netradičně odehráli na palubovce Sportovního gymnázia. Všechny tři sety probíhaly podobně. Ze začátku jsme si udělali náskok, poté jsme nechali soupeře vrátit se do hry, následně jsme ale opět zabrali a všechny tři sety dotáhli do vítězného konce.
Ačkoli výsledky vypadají jasně, je pro nás pořád složité udržet stejnou hru po celou dobu zápasu. Tento víkend jsme se naštěstí vždy zvládli znovu vrátit, a proto si odnášíme plný počet bodů a lepší startovní pozici do další fáze soutěže.