Z domácích utkání pouze jeden bod

Volejbal Plzeň - TJ Sokol Dobřichovice (22:25, 25:13, 22:25, 25:19, 15:17)

V pátek a v sobotu jsme se na domácí půdě utkaly s týmem TJ Sokol Dobřichovice.
Páteční zápas byl plný napínavých momentů, ukázaly jsme naši bojovnost a doslova jsme se tahaly o každý bod.
V prvním a třetím setu nám bohužel nevyšly koncovky, kde jsme udělaly mnoho vlastních chyb. Naopak druhý a čtvrtý set jsme hrály bojovně a s velkým náskokem dokázaly soupeřky porazit. V tiebreaku jsme se tahaly o každý bod, štěstí ale stálo na straně Dobřichovic. Do tabulky jsme si připsaly 1 bod po prohře 2:3.

Volejbal Plzeň - TJ Sokol Dobřichovice (22:25, 29:31, 19:25)

V sobotu se nám nedařilo zopakovat stejnou hru jako den předchozí. I když jsme nehrály vůbec špatně, chybělo nám větší nasazení a bohužel jsme opět udělaly spousty vlastních. Ze sobotního utkání si nepřipisujeme žádný bod.
Věřím, že se z chyb tohoto utkání poučíme a další týden předvedeme skvělý výkon v pro nás velmi důležitém zápase s týmem Volejbal Rudolfov